Wydział Aktorski (dziekanat)

Festiwal Mastercard OFF CAMERA

Studenci!

Wolontariat podczas FestiwaluKina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA to okazja nie tylko na zawarcie nowych znajomości, ale przede wszystkim na rozwój nowych kompetencji, zdobycie doświadczenia i sprawdzenia swoich umiejętności w realnych sytuacjach. Podczas Festiwalu wolontariusze mają okazję do zobaczenia od wewnątrz jak wygląda organizacja wydarzenia kulturalnego o międzynarodowym zasięgu. Kompetencje nabywane podczas naszego wydarzenia niejednokrotnie pomogły naszym zeszłorocznym wolontariuszom w postawieniu pierwszych kroków na rynku pracy. Wiele osób znalazło zatrudnienie w naszej Fundacji albo nawiązało kontakty zawodowe z osobami, które poznały na Festiwalu.

Mnogość działów, w które mogą się zaangażować wolontariusze daje bardzo wiele możliwości rozwoju. Od marketingu, przez redakcję po telewizję festiwalową. Zależy nam na studentach wszystkich kierunków, podczas Festiwalu wolontariusze mogą również zrealizować praktyki studenckie, zarówno w małej jak i dużej liczbie godzin - wtedy angażujemy studentów w pomoc organizacyjną jeszcze przed rozpoczęciem Festiwalu.

Rekrutacja trwa już tylko do 26 marca.

Więcej na : https://www.offcamera.pl/wolontariat/

post_1080x1080_ok1.png